Warsztaty stacjonarne “Interaktywne i ruchowe zabawy z elementami programowania w szkole podstawowej”

Zapraszamy do udziału w warsztatach stacjonarnych “Interaktywne i ruchowe zabawy z elementami programowania w szkole podstawowej”, które skierowane są do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli przedszkoli oraz innych nauczycieli zainteresowanych tematyką warsztatów.

Szkolenie odbędzie się 23 lutego 2023 r. w godz. 15.30-18.45 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie wielkopolskim przy ul. Łokietka 23.

Obowiązują zapisy.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php…

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę