VII edycja konkursu informatycznego “Programować każdy może”

VII edycja konkursu informatycznego “Programować każdy może”

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych województwa lubuskiego do udziału w VII edycji konkursu “Programować każdy może” organizowanym przez: Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim i Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim.

  • Pierwszy etap zdalny w formie pytań testowych i otwartych odbędzie się 15 marca 2023 r. godz. 14.00 -15.00 (eliminacje).
  • Najlepsi uczniowie wezmą udział w drugim etapie, który odbędzie się 22 marca 2023 r. w godz. 10.00-13.00 (finał) na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Język programowania C/C++ lub Python.

 

Na zgłoszenia czekamy do 12 marca 2023 r.

Dla finalistów przewidziano atrakcyjne nagrody, laureaci i finaliści konkursu uzyskają także punkty rekrutacyjne zgodnie z Zarządzeniem Lubuskiego Kuratora Oświaty w sprawie rekrutacji do szkół publicznych. Otrzymaliśmy honorowe patronaty Wojewody Lubuskiego, Marszałka woj. lubuskiego oraz Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Załączniki:

  1. Zaproszenie [pobierz]
  2. Regulamin konkursu [pobierz]

Rejestracja: formularz  lub za pomocą kodu QR:

Na platformie moodle WOM umieściliśmy materiały pomocnicze do konkursu – https://moodle.womgorz.edu.pl/course/view.php?id=192 (klikamy “zaloguj się jako gość”).

W imieniu Organizatorów ZAPRASZAMY  MŁODZIEŻ  DO  UDZIAŁU !

 

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji