V edycja akcji #SprzątamyDlaPolski!

V edycja akcji #SprzątamyDlaPolski!

Zapraszamy do udziału w akcji „Sprzątamy dla Polski”, która odbędzie się w piątek, 21 kwietnia na terenie całego kraju. Przedsięwzięcie organizuje Stowarzyszenie „Dla Polski”.

Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliżej okolicy, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro. Zgłoszenia do udziału w przedsięwzięciu można przesyłać do 20 kwietnia br. za pośrednictwem formularza: <https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWqinkBzVkj6EJ68ITGD7hXNSD0tYzTkb4S4rzq59GkJPofQ/viewform> .

Patronat nad przedsięwzięciem objęli m.in. Prezes Rady Ministrów oraz Minister Edukacji i Nauki.

Organizatorzy zachęcają do dzielenia się relacjami z przedsięwzięcia w mediach społecznościowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: https://dlapolski.org/blog/przed-nami-v-edycja-akcji-sprz%C4%85tamydlapolski/ oraz na portalu Facebook: <https://www.facebook.com/events/2044409355948965> .

Załącznik:

Źródło: Stowarzyszenie “Dla Polski”

Aktualności

Jedenastu Wspaniałych

W środę 31 maja 2023 w Bibliotece Pedagogicznej WOM-u odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników”. Zmagania trwały aż osiem miesięcy, ale zakończyły

Materiały dydaktyczne na temat praw dziecka

Informujemy, że Stowarzyszenie Inicjatyw Kreatywnych IN-KREA przygotowało innowacyjne materiały dydaktyczne na temat praw dziecka. W ramach projektu „Dzieci znają swoje prawa” w Programie Aktywni Obywatele

Więcej informacji