Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie

Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie

Fundacja Przedsiębiorczości Revas zaprasza nauczycieli szkół ponadpodstawowych w Polsce do zgłaszania zespołów uczniowskich, do kolejnej edycji Ogólnopolskiego konkursu “Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie 4”. Celem konkursu jest kształcenie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży poprzez wykorzystanie innowacyjnych narzędzi dydaktycznych jakimi są Branżowe Symulacje Biznesowe. Konkurs jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz licznych Kuratoriów Oświaty.
 

Bardzo prosimy o pomoc w dotarciu z tą informacją do szkół ponadpodstawowych z Państwa regionu. Dzięki temu większa ilość uczniów będzie miała szansę na praktyczne doświadczenie biznesu, sprawdzenie się w roli menedżera i wygrania atrakcyjnych nagród.

Rekrutacja

Rekrutacja uczestników  do „Szkolnych Mistrzostw Menedżerskich 4” ruszy 15.02.2021 i będzie trwała do 28.02.2021 oraz zostanie przeprowadzona w dwóch kategoriach:

  • Licea ogólnokształcące
  • Technika oraz szkoły branżowe I stopnia
                                   

Nauczyciel zgłasza 3-osobowy zespół do udziału w konkursie poprzez:

O udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń!

Więcej informacji,  regulamin oraz formularz zgłoszeniowy konkursu dostępne są na stronie internetowej  https://www.fundacja.revas.pl/smm/

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji