Szkolenie online „Książki obrazkowe rozwijające myślenie wyobrażeniowe”

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na szkolenie pt. „Książki obrazkowe rozwijające myślenie wyobrażeniowe”, adresowane do nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli bibliotekarzy oraz innych nauczycieli zainteresowanych tematyką.

Szkolenie odbędzie się w formie online w aplikacji Teams we wtorek 21.02.2023 r. od godz. 15.00 do 18.15. Podczas szkolenia będą mieli Państwo możliwość doskonalenia umiejętności rozwijania samodzielnego myślenia i kreatywności uczniów z wykorzystaniem książek obrazkowych.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=82&id=2829

Serdecznie zapraszamy.

Żonkile przypomną o bohaterach

W piątek, 19 kwietnia 2024 roku, w dniu rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, wolontariusze w całej Polsce będą wręczać przechodniom papierowe żonkile, kwiaty symbolizujące