Szkolenie nauczycieli wychowania komunikacyjnego

Informujemy, że 22 października 2022 r. (sobota) w godz. 900 – 15 00 odbędzie się bezpłatne szkolenie w zakresie realizacji zadań szkoły i nauczycieli – szkolnych koordynatorów wychowania komunikacyjnego.

Szkolenie organizowane jest przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim i w Zielonej Górze i skierowane jest do nauczycieli, którzy nie zostali przeszkoleni w w/w zakresie.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat.

Zgłoszenie uczestnictwa należy przesłać na załączonym druku na adres e-mail: b.zylinska@wordgorzow.pl do 16 października 2022 r. w tytule wpisując: Szkolenie nauczycieli.

Szczegółowe informacje na stronie: https://wordgorzow.pl/szkolenie-nauczycieli-wychowania-komunikacyjnego/

Załączniki:

• Formularz zgłoszenia [pobierz]

Źródło: WORD

Razem możemy więcej!

Pracownia Zarządzania Oświatą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w seminarium dyrektorów szkół zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w zakresie oceniania wewnątrzszkolnego. Seminarium odbędzie się