Szkolenie nauczycieli wychowania komunikacyjnego

Informujemy, że 22 października 2022 r. (sobota) w godz. 900 – 15 00 odbędzie się bezpłatne szkolenie w zakresie realizacji zadań szkoły i nauczycieli – szkolnych koordynatorów wychowania komunikacyjnego.

Szkolenie organizowane jest przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim i w Zielonej Górze i skierowane jest do nauczycieli, którzy nie zostali przeszkoleni w w/w zakresie.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat.

Zgłoszenie uczestnictwa należy przesłać na załączonym druku na adres e-mail: b.zylinska@wordgorzow.pl do 16 października 2022 r. w tytule wpisując: Szkolenie nauczycieli.

Szczegółowe informacje na stronie: https://wordgorzow.pl/szkolenie-nauczycieli-wychowania-komunikacyjnego/

Załączniki:

• Formularz zgłoszenia [pobierz]

Źródło: WORD

Odeszła Jadwiga Kowaleczko

Zmarła Jadwiga Kowaleczko. Nauczycielka, regionalistka, harcerka. Dama gorzowskiej oświaty. Była kobietą zawsze elegancko ubraną i pięknie się wysławiającą. Z życzliwością patrzyła na świat. Jej wielką

Jubileusz Biblioteki Pedagogicznej

Siedemdziesiąt lat temu, 6 grudnia 1952 roku, rozpoczęła swą działalność  Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie. I z tej okazji 6 grudnia 2022 roku o godz. 11.00