Szkolenia dla nauczycieli w zakresie wymagań egzaminacyjnych obowiązujących w 2021 r.

16 grudnia br. Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dotyczące m.in. wymagań egzaminacyjnych obowiązujących na egzaminach ósmoklasisty i maturalnym w 2021 r. Wojewódzki Ośrodek Metodyczny zaprasza nauczycieli na bezpłatne szkolenia on-line dotyczące zmian na egzaminach w 2021 r.

Link do szkoleń: https://womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=oferta&act=szw&kat=87

Książka na urodziny Biblioteki Pedagogicznej

Trwają przygotowania do obchodów 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej.  Właśnie ukazała się książka  „ Karin Wolff, tłumaczka z pazurem” Hanny Ciepieli, która będzie towarzyszyć jednej z jubileuszowych wystaw.

II edycja programu Re@lnie Odpowiedzialni

Stowarzyszenie Strefa Wsparcia zaprasza do udziału w II edycji bezpłatnego, profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI, którego działania skierowane są do szkół i przedszkoli w całej