Szkolenia dla nauczycieli o wymaganiach egzaminacyjnych w 2021 r.

16 grudnia br. Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dotyczące m.in. wymagań egzaminacyjnych obowiązujących na egzaminach ósmoklasisty i maturalnym w 2021 r.

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny zaprasza nauczycieli przygotowujących uczniów do  egzaminów ósmoklasisty i maturalnych na szkolenia dotyczące wprowadzanych zmian. Zajęcia odbędą się online w styczniu 2021 r. Wkrótce zostanie ogłoszony ich szczegółowy harmonogram.

Zmiana terminu otwartej lekcji biologii

Z powodów organizacyjnych nastąpiła konieczność zmiany terminu otwartej lekcji biologii. Odbędzie się ona 4 listopada br. w godz. 11.45-12.30 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki