Stypendium dla odważnych. Aplikuj na bezpłatne studia

Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego już po raz siódmy otwiera nabór do programu stypendialnego dla osób, które chcą zostać nauczycielami języka polskiego, matematyki, historii i WOS oraz biologii z przyrodą. Organizatorom zależy na kandydatach z mniejszych miejscowości i obszarów wiejskich.

Oferują również 10 miesięcy całkowicie bezpłatnych studiów podyplomowych, które kończą się uzyskaniem uprawnień nauczycielskich. Studenci otrzymują wysokie stypendium i darmowy akademik w Warszawie. W zamian organizatorzy oczekują tylko jednego: odwagi, by zmieniać polską edukację na lepsze.

Załączniki:

Szczegółowe informacje na stronie: https://szkolaedukacji.pl/rekrutacja/

Źródło: Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Żonkile przypomną o bohaterach

W piątek, 19 kwietnia 2024 roku, w dniu rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, wolontariusze w całej Polsce będą wręczać przechodniom papierowe żonkile, kwiaty symbolizujące