Stypendium dla odważnych. Aplikuj na bezpłatne studia

Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego już po raz siódmy otwiera nabór do programu stypendialnego dla osób, które chcą zostać nauczycielami języka polskiego, matematyki, historii i WOS oraz biologii z przyrodą. Organizatorom zależy na kandydatach z mniejszych miejscowości i obszarów wiejskich.

Oferują również 10 miesięcy całkowicie bezpłatnych studiów podyplomowych, które kończą się uzyskaniem uprawnień nauczycielskich. Studenci otrzymują wysokie stypendium i darmowy akademik w Warszawie. W zamian organizatorzy oczekują tylko jednego: odwagi, by zmieniać polską edukację na lepsze.

Załączniki:

Szczegółowe informacje na stronie: https://szkolaedukacji.pl/rekrutacja/

Źródło: Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Studia podyplomowe

KOMUNIKAT z dn. 26 czerwca 2022 r. Informujemy, że w r. szk. 2022/2023 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego uruchomiona zostanie – prowadzona przez Akademię im.

Świat w jednej bibliotece

Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbywającego się ph. “Biblioteka – świat w jednym miejscu” trwającego od 8 do 15 maja 2022 r. nasza biblioteka

IV Kongres Liderów Edukacji- Szkoła Przemian

Szanowni Państwo, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim jako partner IV Kongresu Liderów Edukacji zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Centrum Doskonalenia