Stypendium dla odważnych. Aplikuj na bezpłatne studia

Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego już po raz siódmy otwiera nabór do programu stypendialnego dla osób, które chcą zostać nauczycielami języka polskiego, matematyki, historii i WOS oraz biologii z przyrodą. Organizatorom zależy na kandydatach z mniejszych miejscowości i obszarów wiejskich.

Oferują również 10 miesięcy całkowicie bezpłatnych studiów podyplomowych, które kończą się uzyskaniem uprawnień nauczycielskich. Studenci otrzymują wysokie stypendium i darmowy akademik w Warszawie. W zamian organizatorzy oczekują tylko jednego: odwagi, by zmieniać polską edukację na lepsze.

Załączniki:

Szczegółowe informacje na stronie: https://szkolaedukacji.pl/rekrutacja/

Źródło: Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

O naszej bibliotece w „Bibliotekarzu Lubuskim”

O tym, co dobrego dzieje się w naszej Bibliotece Pedagogicznej przeczytać można w najnowszym 57 numerze „Bibliotekarza Lubuskiego”, czasopisma wydawanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Wojewódzką

Wernisaż z nagrodami

Ponad 50 prac nadesłano na miejski konkurs plastyczny „Wiosenne tradycje”. W sobotę, 18 maja o godz. 12.00 podczas otwarcia wystawy w galerii „Na Mansardzie” laureaci