Bezpłatne książki dla nauczycieli

Zapraszamy nauczycieli oraz rodziców z Ukrainy do odbierania BEZPŁATNEJ książki Agnieszki Suchowierskiej i Katarzyny Szostak-Król, zatytułowanej „Na dobry początek”. Książka jest wydana w języku polskim i ukraińskim, można ją wykorzystać w szkołach, do  których uczęszczają uczniowie z Ukrainy.

Książka opowiada o trudnych początkach mamy oraz dziecka pochodzących z Ukrainy i odnalezieniu swego miejsca w nowej rzeczywistości.

Każda szkoła może otrzymać jeden darmowy egzemplarz. Akcja adresowana jest do naszych Czytelników i tych, którzy się zapiszą.

Książki zostały wydane przez Unia Metropolii Polskich.

Studia podyplomowe

KOMUNIKAT z dn. 26 czerwca 2022 r. Informujemy, że w r. szk. 2022/2023 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego uruchomiona zostanie – prowadzona przez Akademię im.

Świat w jednej bibliotece

Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbywającego się ph. “Biblioteka – świat w jednym miejscu” trwającego od 8 do 15 maja 2022 r. nasza biblioteka

IV Kongres Liderów Edukacji- Szkoła Przemian

Szanowni Państwo, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim jako partner IV Kongresu Liderów Edukacji zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Centrum Doskonalenia