Strona programy.edukacja.gov.pl – MEiN zachęca do przesyłania materiałów

Strona programy.edukacja.gov.pl – MEiN zachęca do przesyłania materiałów

Ministerstwo Edukacji i Nauki zachęca placówki oświatowe do przesyłania materiałów dotyczących programów ministerialnych.

Jak w Waszej szkole wyglądają „Laboratoria Przyszłości”? Z jakich sprzętów najchętniej korzystacie? Czy Wasza szkoła otrzymała dofinansowanie z programu „Aktywna tablica”? A może wyjechaliście na wycieczkę edukacyjną w ramach „Poznaj Polskę”?

Pokażcie, jak w Waszej szkole realizujecie programy Ministra Edukacji i Nauki. Chętnie poznamy ich rezultaty i dowiemy się, jak w praktyce wpływają one na proces dydaktyczny.

MEiN zachęca do dzielenia się sukcesami edukacyjnymi, wysyłając kilka zdjęć i krótką wiadomość, w której opiszecie, co udało się Wam zmienić i osiągnąć dzięki tym przedsięwzięciom.

Informacje należy przekazywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://programy.edukacja.gov.pl/wysylka-materialow/.  

Przesłane materiały będą publikowane na stronie https://programy.edukacja.gov.pl/ oraz w mediach społecznościowych.  

Zachęcamy do śledzenia informacji udostępnianych w serwisie gov.pl 

Źródło: MEiN

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji