Strona programy.edukacja.gov.pl – MEiN zachęca do przesyłania materiałów

Strona programy.edukacja.gov.pl – MEiN zachęca do przesyłania materiałów

Ministerstwo Edukacji i Nauki zachęca placówki oświatowe do przesyłania materiałów dotyczących programów ministerialnych.

Jak w Waszej szkole wyglądają „Laboratoria Przyszłości”? Z jakich sprzętów najchętniej korzystacie? Czy Wasza szkoła otrzymała dofinansowanie z programu „Aktywna tablica”? A może wyjechaliście na wycieczkę edukacyjną w ramach „Poznaj Polskę”?

Pokażcie, jak w Waszej szkole realizujecie programy Ministra Edukacji i Nauki. Chętnie poznamy ich rezultaty i dowiemy się, jak w praktyce wpływają one na proces dydaktyczny.

MEiN zachęca do dzielenia się sukcesami edukacyjnymi, wysyłając kilka zdjęć i krótką wiadomość, w której opiszecie, co udało się Wam zmienić i osiągnąć dzięki tym przedsięwzięciom.

Informacje należy przekazywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://programy.edukacja.gov.pl/wysylka-materialow/.  

Przesłane materiały będą publikowane na stronie https://programy.edukacja.gov.pl/ oraz w mediach społecznościowych.  

Zachęcamy do śledzenia informacji udostępnianych w serwisie gov.pl 

Źródło: MEiN

Aktualności

Jedenastu Wspaniałych

W środę 31 maja 2023 w Bibliotece Pedagogicznej WOM-u odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników”. Zmagania trwały aż osiem miesięcy, ale zakończyły

Materiały dydaktyczne na temat praw dziecka

Informujemy, że Stowarzyszenie Inicjatyw Kreatywnych IN-KREA przygotowało innowacyjne materiały dydaktyczne na temat praw dziecka. W ramach projektu „Dzieci znają swoje prawa” w Programie Aktywni Obywatele

Więcej informacji