Sesja retro w Bibliotece Pedagogicznej WOM

Sesja retro w Bibliotece Pedagogicznej WOM

Natalia Ślizowska, projektantka mody, gościła 28 kwietnia 2022 w naszej Bibliotece Pedagogicznej. W zabytkowych wnętrzach, przy oknach, na schodach, odbywała się sesja fotograficzna z udziałem modelki.

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł, aby zrobić kolekcję inspirowaną Marią Skłodowską- Curie, jej stylem – mówiła projektantka. – Zależało mi, aby te ubrania, mające cechy ubrań z tamtych czasów, dało się nosić też dzisiaj. Temat okazał się porywający. Powstało mnóstwo fajnych, dziennych sukienek. I nawet kilka godzin temu kończyłam też płaszcz…. I stąd pomysł na sesję fotograficzną w klimacie retro.

W sesji wzięła udział modelka Daria Krauze, fotografował ją Michał Rybczyński. Makijaż wykonała Ada Głodowska.

Hanna Ciepiela

Fot. Monika Markowska

Aktualności

Studia podyplomowe

KOMUNIKAT z dn. 26 czerwca 2022 r. Informujemy, że w r. szk. 2022/2023 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego uruchomiona zostanie – prowadzona przez Akademię im.

Świat w jednej bibliotece

Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbywającego się ph. “Biblioteka – świat w jednym miejscu” trwającego od 8 do 15 maja 2022 r. nasza biblioteka

IV Kongres Liderów Edukacji- Szkoła Przemian

Szanowni Państwo, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim jako partner IV Kongresu Liderów Edukacji zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Centrum Doskonalenia

Więcej informacji