„Rynek książki dziecięcej i młodzieżowej – najnowsze tendencje” szkolenie online dla nauczycieli

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na szkolenie adresowane do nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli bibliotekarzy oraz innych nauczycieli zainteresowani tematyką szkolenia, pt.: „Rynek książki dziecięcej i młodzieżowej – najnowsze tendencje”.

Szkolenie odbędzie się w formie online we wtorek 29.11.2022 r od godz. 15.00 do 18.15. Podczas szkolenia będą mieli Państwo możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie sposobów promowania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, m. in. poprzez zapoznanie się z najnowszymi trendami rynku książki dziecięcej i młodzieżowej oraz poznaniem oferty wybranych wydawnictw.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=82&id=2835

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Odeszła Jadwiga Kowaleczko

Zmarła Jadwiga Kowaleczko. Nauczycielka, regionalistka, harcerka. Dama gorzowskiej oświaty. Była kobietą zawsze elegancko ubraną i pięknie się wysławiającą. Z życzliwością patrzyła na świat. Jej wielką

Jubileusz Biblioteki Pedagogicznej

Siedemdziesiąt lat temu, 6 grudnia 1952 roku, rozpoczęła swą działalność  Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie. I z tej okazji 6 grudnia 2022 roku o godz. 11.00