Relacja ze szkolenia “Uczenie się przez całe życie (LLL) w oparciu o najnowsze rozwiązania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK)”

16.02.2023 roku odbyło się szkolenie nt. “Uczenie się przez całe życie (LLL) w oparciu o najnowsze rozwiązania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK)” zorganizowane przez Wojewódzki Ośrodek Metodyczny we współpracy z Instytutem Badań Edukacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją w serwisach doradców:

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z wydarzenia.

„Nowe sposoby na lekturę” – szkolenie stacjonarne

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli języka polskiego wszystkich typów szkół, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz innych zainteresowanych na szkolenie