Przypominamy o seminarium dla dyrektorów szkół podstawowych “Co decyduje o tym, że szkoła zmienia się na lepsze?”

Zapraszamy Dyrektorów szkół podstawowych na seminarium nt. Co decyduje o tym, że szkoła zmienia się na lepsze? Szkolenie odbędzie się 7 września br. w godzinach 9.00-14.00 w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Łokietka 23, sala nr 14.

Tematyka zajęć:

1. Mapowanie potencjału szkoły w procesie sprawowania nadzoru pedagogicznego przez jej dyrektora.
  2. Wpływ pracy zespołowej na podnoszenie efektywności pracy nauczyciela i ucznia.
  3. Organizowanie środowiska uczenia się i ocenianie w nowoczesnej szkole.

Szkolenie poprowadzi Ewa Radanowicz – konsultantka ds. przestrzeni edukacyjnej, zmiany i innowacji w projektach polskich i międzynarodowych, trenerka Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli SENSOR, autorka książki pt. W szkole wcale nie chodzi o szkołę.

Rejestracja na szkolenie: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=65&id=2929