Projekt „Filmowe myśli. Kino lekcje”? – materiały edukacyjne dostępne online

Projekt „Filmowe myśli. Kino lekcje”? – materiały edukacyjne dostępne online

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi na stronie Pomorskiej Fundacji Filmowej w Gdyni, które zawierają m.in. pakiet filmowych lekcji dostosowanych do programu nauczania.

Oglądając materiały edukacyjne „Filmowe myśli. Webinaria dla młodzieży” poznacie metody na zaistnienie filmu w szkole, dzięki którym prowadzone przez Państwa zajęcia staną się jeszcze bardziej atrakcyjnie.
Zachęcamy do zapoznania się z nagraniami „Filmowe myśli. Kino lekcje” i „Filmowe myśli. Mistrzowie kina”, aby dowiedzieć się, jak doświadczeni filmoznawcy wraz z młodzieżą analizują filmowe produkcje polskie i zagra

Materiały są dostępne TUTAJ.

Źródło: Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni

Aktualności

Książka na urodziny Biblioteki Pedagogicznej 

Trwają przygotowania do obchodów 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej.  Właśnie ukazała się książka  „ Karin Wolff, tłumaczka z pazurem” Hanny Ciepieli, która będzie towarzyszyć jednej z jubileuszowych wystaw. 

II edycja programu Re@lnie Odpowiedzialni

Stowarzyszenie Strefa Wsparcia zaprasza do udziału w II edycji bezpłatnego, profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI, którego działania skierowane są do szkół i przedszkoli w całej

Więcej informacji