Podsumowanie LITERACKICH WYZWAŃ LEGO

Podsumowanie LITERACKICH WYZWAŃ LEGO

Bardzo dziękujemy za udział w naszym projekcie  LITERACKIE WYZWANIA LEGO. Podczas 24 „wyzwań” powstało aż 390 prac z klocków lego, inspirowanych tekstem literackim!

Mamy nadzieję, że nasza  zabawa sprawiła dzieciom i młodzieży dużo radości.  I że udało nam się udowodnić,  że klocki LEGO i książki, świetnie do siebie pasują. A LITERACKIE  WYZWANIA LEGO
można realizować nie tylko podczas nauki zdalnej, ale też  w szkole , na lekcjach języka polskiego, w bibliotece,  świetlicy, w domu z mamą i tatą lub w przedszkolu.

Powstały wspaniałe prace! Wszystkie można oglądać na profilu FB Biblioteki Pedagogicznej w Gorzowie Wielkopolskim. Zachęcam do dalszych literackich zabaw z LEGO w domach i instytucjach!

Dziękując za cały rok dobrej zabawy, zapraszam do pobierania na grupie FB LITERACKIE WYZWANIA LEGO (w plikach na grupie w formie pdf i png) dyplomów za 2022 r. dla nauczycieli i dyplomów uczestnictwa za 2022 r. dla dzieci/uczniów. Nauczycieli proszę o przekazanie dyplomów uczniom. Dyplomy są do samodzielnego wypełnienia.

Załączniki:

Anna Giniewska
Koordynator LITERACKICH WYZWAŃ LEGO

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji