Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenie Wspólnota Polska zaprasza na cykl bezpłatnych wykładów pod wspólnym hasłem: „Mam w klasie ucznia ze Wschodu”

W ramach doskonalenia nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenie Wspólnota Polska przygotował dla Państwa we współpracy z Centrum Kultury i Języka Polskiego UMCS, cykl bezpłatnych wykładów pod wspólnym hasłem: „Mam w klasie ucznia ze Wschodu”.

Cykl odbywać się będzie w środy wieczorem, tylko na żywo, od 16 marca do 13 kwietnia 2022 o godz. 20:00 czasu polskiego.

Cykl przeznaczony jest głównie dla nauczycieli z Polski, którzy uczą języka polskiego na dodatkowych godzinach dzieci z pierwszym językiem słowiańskim (np. z Ukrainy, Rosji, ale też Chorwacji czy Słowenii).

Całość podzielona jest na pojedyncze wykłady (można zapisać się na jeden lub całość).

Szczegółowe informacje na stronie: https://odnswp.pl/2022/03/08/mam-dziecko-ze-wschodu-w-szkole/

Źródło: ODNSWP