Oferta pracy w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni pracownika na stanowisku pracownika administracyjno-biurowego.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Charakter pracy: praca przy komputerze powyżej 4 godzin

Miejsce wykonywania pracy: Gorzów Wielkopolski, ul. Władysława Łokietka 23

Gotowość podjęcia pracy:

Najważniejsze zadania na stanowisku:

  • obsługa kadrowa pracowników;
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy;
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z innymi formami zatrudnienia (zlecenia, dzieła);
  • rozliczanie czasu pracy pracowników;
  • przygotowywanie procesów rekrutacyjnych;
  • kontrola ważności badań lekarskich, szkoleń BHP i innych wymaganych przepisami prawa pracy;
  • obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych;
  • bieżące wsparcie pracowników w problematyce kadrowej;
  • obsługa programu Systemu Informacji Oświatowej;
  • sporządzanie sprawozdań GUS oraz zestawień/raportów wewnętrznych i na potrzeby zewnętrzne w zakresie kadr i rekrutacji;
  • bieżące prace administracyjne;
  • organizowanie, nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Od osób zgłaszających swoją kandydaturę oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów prawa pracy oraz umiejętność jego praktycznego zastosowania;
  • znajomość dokumentacji kadrowej i zasad jej prowadzenia oraz archiwizacji;
  • znajomość MS Office, zwłaszcza Excel na poziomie średniozaawansowanym;
  • korzystanie z pełni praw publicznych;
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programu QNT;
  • doświadczenie pracy związanej z oświatą.

Wymagane dokumenty

  1. Curriculum Vitae.
  2. List motywacyjny.
  3. Kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy oraz kwalifikacje.
  4. Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.
  5. Oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  6. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie w trybie postępowania rekrutacyjnego danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000).

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych

  1. Termin składania: do dnia 24 marca 2023 r. do godz. 15.00.

Data rozstrzygnięcia: 7 kwietnia 2023 r.

  • Sposób składania dokumentów aplikacyjnych: w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko administracyjno-biurowe w WOM”, osobiście lub listem poleconym lub ePUAP.
  • Miejsce: Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Władysława Łokietka 23, 66-400 Gorzów Wielkopolski.
  • Identyfikator ePUAP: WOMGORZ.
  • CV i list motywacyjny muszą być opatrzone podpisem własnoręcznym lub elektronicznym (ePUAP).
  • Wszystkie składane oświadczenia muszą być opatrzone bieżącą datą, podpisem własnoręcznym lub elektronicznym (ePUAP).
  • Należy przesłać skan wszystkich wymaganych w ogłoszeniu dokumentów, natomiast w przypadku wyłonienia kandydata do zatrudnienia dostarczyć ich oryginał.

Planujemy następujące metody/techniki naboru

  1. Weryfikacja formalna.
  2. Test wiedzy (w zależności od ilości osób spełniających wymagania formalne).
  3. Rozmowa kwalifikacyjna.

Załącznik:

Szczegółowe informacje:
Sekretariat WOM
ul. Łokietka 23, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95/721-61-10
e-mail: wom@womgorz.edu.pl

Aktualności

Zmiana terminu otwartej lekcji geografii

Informujemy, że otwarta lekcja geografii, którą przeprowadzi Lucyna Janicka – doradczyni metodyczna do spraw edukacji geografii, odbędzie się 15 maja br. w godz. 9:35-10:20 w

Bezpłatne warsztaty z Astrą dla nauczycieli

Biblioteka Pedagogiczna wspólnie z firmą ASTRA S.A. zaprasza na bezpłatne warsztaty ASTRA INSPIRUJE. Warsztaty skierowane są do wychowawców przedszkolnych, nauczycieli klas wczesnoszkolnych, nauczycieli plastyki, pedagogów,

Więcej informacji