Muzealne lekcje online

Muzealne lekcje online

Muzeum Lubuskie przygotowało ofertę online. Od szóstego grudnia ruszyły zapisy na bezpłatne lekcje i warsztaty muzealne online. Oferta skierowana jest do zorganizowanych grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Naszą przygodę z edukacją muzealną w sieci rozpoczynamy od tematyki bożonarodzeniowej. Na początek przygotowaliśmy dwie propozycje zajęć:
– „Czar Bożego Narodzenia” ,
– „Bożonarodzeniowe ozdabianie”,
podczas których dzieci nauczą się, jak wykonać bożonarodzeniową szopkę oraz niezwykłe ozdoby choinkowe. 

Ze względu na hybrydowy system pracy zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapisy przyjmują i szczegółowych informacji udzielają:
– Małgorzata Ziętek – e-mail: m.zietek@muzeumlubuskie.pl  (tel.: 95 732 28 43),
– Wioletta Amanowicz – e-mail: w.amanowicz@muzeumlubuskie.pl (tel.: 95 722 54 68).                

Zachęcamy Państwa do obserwowania naszej działalności na portalach społecznościowych oraz na stronie internetowej www.muzeumlubuskie.pl.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmu, który przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych, ale również i tych starszych odbiorcach naszej oferty „Czar Bożego Narodzenia”:

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji