Konkurs fotograficzny „Bezpiecznie w ferie”

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim ogłasza konkurs fotograficzny pt. „Bezpiecznie w ferie” realizowany w ramach Działań Prewencyjnych „Bezpieczne ferie 2021”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych zamieszkujących teren woj. lubuskiego. Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednej fotografii poruszającej tematykę promującą bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Dzieci za pośrednictwem rodziców lub szkół, powinny przesłać prace wraz z kartą zgłoszenia (załącznik nr 1 do Regulaminu) w terminie do 20 stycznia 2021 r. w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim: sekretariat.prew@go.policja.gov.pl
w temacie wiadomości wpisując: Konkurs fotograficzny „Bezpiecznie w ferie”.

Szczegóły konkursu i karta zgłoszenia w REGULAMINIE [pobierz]

Współorganizatorami Konkursu są: Wojewoda Lubuski, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim.

II edycja programu Re@lnie Odpowiedzialni

Stowarzyszenie Strefa Wsparcia zaprasza do udziału w II edycji bezpłatnego, profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI, którego działania skierowane są do szkół i przedszkoli w całej