„Kurs na wycho­wawcę wypoczynku” – kurs nadający uprawnienia

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w Kursie na wychowawcę wypoczynku. Kurs spełnia wymogi Rozporządzenia MEN z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dla dzieci i młodzieży (Dz.U. z 5.04.2016, poz. 452).

Kurs adresowany jest do osób zainteresowanych pełnieniem funkcji wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży.

Szczegóły:

• kurs płatny: 300zł,
  • termin: maj 2024 r.,
  • miejsce: Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim.

Link do szkolenia: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knu&kat=61&id=2909

Dokładny termin zostanie podany po skompletowaniu grupy.

Kierownik szkolenia: Dorota Janiszewska

Serdecznie zapraszamy!

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek