„Książka Chroni” – to akcja, w której Biblioteka Pedagogiczna wzięła udział

Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wielkopolskim otrzymała 61 książek w ramach uczestnictwa w akcji „Książka Chroni” Fundacji Powszechnego Czytania.

Pakiet zawiera 50 książek w języku angielskim – używanych, 10 książek w języku ukraińskim oraz ukraińskie wydanie książki cegiełki „Świat jest piękny. Książka przeciw wojnie”.

Książki w języku angielskim dostarczyła organizacja International Book Project z Kentucky, książki w języku ukraińskim są darem wydawców z Ukrainy. Książka cegiełka powstała dzięki zaangażowaniu polskich pisarzy i ilustratorów.

Dziękujemy bardzo Fundacji Powszechnego Czytania oraz organizacji International Book Project za każdy egzemplarz oraz wspieranie nie tylko bibliotek, ale przede wszystkim czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Wszystkie książki dostarczyło nam Wydawnictwo Nowa Era. Niedługo będą dostępne dla naszych czytelników.

Zapraszamy do biblioteki.

Bezpłatne warsztaty z Astrą dla nauczycieli

Biblioteka Pedagogiczna wspólnie z firmą ASTRA S.A. zaprasza na bezpłatne warsztaty ASTRA INSPIRUJE. Warsztaty skierowane są do wychowawców przedszkolnych, nauczycieli klas wczesnoszkolnych, nauczycieli plastyki, pedagogów,