„Książka Chroni” – to akcja, w której Biblioteka Pedagogiczna wzięła udział

„Książka Chroni” – to akcja, w której Biblioteka Pedagogiczna wzięła udział

Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wielkopolskim otrzymała 61 książek w ramach uczestnictwa w akcji „Książka Chroni” Fundacji Powszechnego Czytania.

Pakiet zawiera 50 książek w języku angielskim – używanych, 10 książek w języku ukraińskim oraz ukraińskie wydanie książki cegiełki „Świat jest piękny. Książka przeciw wojnie”.

Książki w języku angielskim dostarczyła organizacja International Book Project z Kentucky, książki w języku ukraińskim są darem wydawców z Ukrainy. Książka cegiełka powstała dzięki zaangażowaniu polskich pisarzy i ilustratorów.

Dziękujemy bardzo Fundacji Powszechnego Czytania oraz organizacji International Book Project za każdy egzemplarz oraz wspieranie nie tylko bibliotek, ale przede wszystkim czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Wszystkie książki dostarczyło nam Wydawnictwo Nowa Era. Niedługo będą dostępne dla naszych czytelników.

Zapraszamy do biblioteki.

Aktualności

Pierwsza edycja konkursu AleMózgi!

Zachęcamy udziału w pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu AleMózgi! Poznaj fascynujący świat matematyki, informatyki i programowania, korzystając z nowoczesnej platformy. AleMózgi to konkurs matematyczno-informatyczny, który nie wymaga wiedzy

Więcej informacji