Konkurs pisarski dla studentów i uczniów “Rozwój sztucznej inteligencji (AI) i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości”

Zachęcamy studentów i uczniów do udziału w konkursie pisarskim “Rozwój sztucznej inteligencji (AI) i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości”, który organizowany jest przez portal: Praca.pl.

Celem konkursu jest poznanie opinii młodych osób na rozpowszechnianie się nowych technologii, które mają wpływ na rynek pracy i codzienne funkcjonowanie – czy sztuczna inteligencja budzi w nas strach czy entuzjazm?

W konkursie mogą wziąć udział studenci oraz uczniowie szkół średnich, którzy ukończyli 18. rok życia.

Warunki uczestnictwa:
● Należy wypełnić formularz kontaktowy i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
● Należy napisać artykuł na wyznaczony temat z liczbą znaków nie mniejszą niż 5000 (wraz ze spacjami). Artykuł musi być unikalny.
● Gotowy tekst trzeba przesłać wraz z formularzem kontaktowym na adres e-mail: konkurs@praca.pl. Temat maila powinien brzmieć “Praca konkursowa”.

Tryb przeprowadzenia konkursu:
● Rozpoczęcie konkursu – 22.05.2023 r.
● Termin składania prac konkursowych – 24.07.2023 r.
● Ocena prac i wyłonienie zwycięzcy – 28.08.2023 r.
● Ogłoszenie wyników – 04.09.2023 r.

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy na stronie: https://www.praca.pl/konkurs-dla-studentow-i-uczniow

Źródło: Praca.pl