Konkurs ortograficzny „Wakacyjny Mistrz Ortografii”

Konkurs ortograficzny „Wakacyjny Mistrz Ortografii”

Portal edukacyjny dyktanda.pl zaprasza na II odsłonę konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii”. Skierowany jest on do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu będzie miał miejsce już w piątek 26 czerwca, będzie on trwał  do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, do laureatów trafią liczne wartościowe nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 90 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny. Dołączcie do zabawy i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Konkurs podzielony będzie na 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy rywalizować będą w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Im więcej dyktand uczestnik poprawnie rozwiąże, tym więcej zdobędzie punktów, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Zapraszamy także do częstego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie zorganizujemy dodatkowy konkurs niespodziankę.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod adresem: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html. Nagrody otrzyma co najmniej 90 uczestników konkursu “Wakacyjny Mistrza Ortografii”. 75 nagród zostanie przyznanych w trakcie rozgrywania etapów, a 15 w Wielkim Finale. Nieustannie zgłaszają się do nas nowi sponsorzy, dlatego nie wykluczamy powiększenia liczby nagród.

Źródło: https://dyktanda.pl/

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji