Konferencja Upowszechniająca Zestawy Edukacyjne – 19-20 września 2024 r.

W imieniu Ośrodka Rozwoju Edukacji informujemy o możliwości udziału w Konferencji Upowszechniającej Zestawy Edukacyjne realizowanej w ramach projektu pn. „Popularyzacja zestawów narzędzi edukacyjnych oraz metod nauczania i uczenia się wspomagających rozwój kluczowych kompetencji uczniów, dostosowanych do potrzeb rynku pracy”.

Spotkanie odbędzie się w dniach 19-20 września 2024 r. w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto (Jana Heweliusza 22, 80-890 Gdańsk).

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem platformy Ośrodka Rozwoju Edukacji, dostępnej pod adresem: https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/7125

Szczegóły:

Konferencja upowszechniająca zestawy edukacyjne realizowana jest w ramach Projektu pn. „Popularyzacja zestawów narzędzi edukacyjnych oraz metod nauczania i uczenia się wspomagających rozwój kluczowych kompetencji uczniów, dostosowanych do rynku pracy”.

Źródło: ore.edu.pl

Nagrody za smoki nad katedrą

– Narysowałam duchy dziewcząt krążące nad Studnią Czarownic – mówiła Joanna Budna, uczennica Szkoły Podstawowej nr 17, podczas finału IX Miejskiego konkursu plastycznego „Gorzowskie legendy

Kursy języka polskiego dla obywateli Ukrainy

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie zaprasza obywateli Ukrainy na 65-godzinne bezpłatne kursy języka polskiego: Zajęcia będą się odbywały w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Gorzowie, ul.