Konferencja Naukowo Techniczna Nowoczesne Technologie w Przemyśle

Informujemy, że Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża, Technische Hochschule Wildau, Lubuska Organizacja Pracodawców, Gorzowski Ośrodek Technologiczny, Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Lubuski Klaster Metalowy, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników, Klaster IT, Klaster Sinotaic, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają na spotkanie nauki i biznesu w ramach międzynarodowej konferencji.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń, poszerzenie wiedzy, integracja środowiska naukowego oraz dyskusja nad aktualnymi technologiami stosowanymi w informatyce, energetyce, wytwarzaniu i mechanice.

Miejsce – aula im. Stanisława Kirkora, ul. Chopina 52, blok 5 Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Załączniki:

Szczegóły konferencji: https://technologieprzyszlosci.ajp.edu.pl/.

Link do transmisji on-line konferencji: kliknij tutaj