„Język francuski dla potrzeb zawodowych”– konferencja ORE

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza na bezpłatną konferencję pt. „Język francuski dla potrzeb zawodowych”. Konferencja skierowana jest dla czynnych zawodowo i pracujących w systemie edukacji, w publicznych placówkach, doradców metodycznych, nauczycieli konsultantów i nauczycieli języka francuskiego.

Uczestnicy:

• dowiedzą się, jakie metody wykorzystać, aby skutecznie nauczać języka francuskiego zawodowego,
  • poznają materiały i nauczą się korzystać z praktycznych narzędzi (już od poziomu A2, wg ESOKJ) rozwijających kompetencje uczniów w zakresie komunikowania się w języku zawodowym,
  • poznają teoretyczne podstawy nauczania języka specjalistycznego ułatwiające przygotowanie praktycznych lekcji języka francuskiego zawodowego,
  • nauczą się oceniać kompetencje uczniów w zakresie znajomości języka francuskiego zawodowego,
  • wykorzystają w pracy nauczyciela języka francuskiego specjalistycznego europejskie programy, projekty i inicjatywy.

Konferencja jest bezpłatna i odbędzie się w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28, 00-475.

Szczegółowe informacje na stronie: [link]

Źródło: szkolenia.ore.edu.pl