IV Kongres Liderów Edukacji- Szkoła Przemian

Szanowni Państwo,
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim jako partner IV Kongresu Liderów Edukacji zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli “Razem Lepiej”.

Kongres jest cyklicznym, prestiżowym wydarzeniem skupiającym praktyków edukacyjnych, dyrektorów szkół z całej Polski. To miejsce inspiracji. Tu wypracowywane są innowacyjne rozwiązania, ładowane akumulatory i energia niezbędna do podejmowania odważnych działań, aby tworzyć szkoły przyjazne uczniowi. Tworzone są placówki na miarę XXI wieku.

Tegoroczny Kongres skupia się wokół tematu przemian edukacji, na miarę wymagań współczesności.

Szczegółowe informacje na stronie: https://cdn.razemlepiej.eu/?fbclid=IwAR050-58yiQCDufdHZnp9CmkSngXRFXVzYk55Zcsb4p6UPdNiKdFyBcNiSE

Źródło: CDN RAZEM LEPIEJ

Żonkile przypomną o bohaterach

W piątek, 19 kwietnia 2024 roku, w dniu rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, wolontariusze w całej Polsce będą wręczać przechodniom papierowe żonkile, kwiaty symbolizujące