IV edycja ogólnopolskiego konkursu edukacyjno-ekologicznego EduPak Polska

IV edycja ogólnopolskiego konkursu edukacyjno-ekologicznego EduPak Polska

Zachęcamy placówki oświatowe do udziału w IV edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjno-ekologicznego EduPak Polska, którego organizatorem jest Fundacja Edukacja dla Przyszłości „Zielony Motyl”.

W tym roku EduPak Polska składa z dwóch etapów:

  • I etap to praca nauczycieli z uczniami i ogłoszenie KONKURSU na dedykowanych spotkaniach i lekcjach przewidzianych w programie nauczania w oparciu o stworzony przez nas pakiet materiałów merytorycznych, swoiste szklane kompendium wiedzy, skonsultowane z pedagogami, chemikami i specjalistami w zakresie produkcji szkła i opakowań szklanych pod nazwą „Szklana Lekcja. Efektem i zwieńczeniem pracy nauczycieli i uczniów będą ich cyfrowe prace, które otrzymamy z całego kraju od:

1. Przedszkolaków;

2. Uczniów szkół podstawowych (trzy grupy wiekowe);

3. Uczniów szkół ponadpodstawowych.

  • II etap to ekspozycja prac konkursowych podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz uroczyste wręczenie nagród. Nagrody, podobnie jak w ubiegłych latach, będą wybierane przez laureatów i kupowane po uzgodnieniu z nimi szczegółów.

Załączniki:

Szczegółowe informacje na stronie: https://pl-pl.facebook.com/edupakpolska/

Źródło: EduPak Polska

Aktualności

Jedenastu Wspaniałych

W środę 31 maja 2023 w Bibliotece Pedagogicznej WOM-u odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników”. Zmagania trwały aż osiem miesięcy, ale zakończyły

Materiały dydaktyczne na temat praw dziecka

Informujemy, że Stowarzyszenie Inicjatyw Kreatywnych IN-KREA przygotowało innowacyjne materiały dydaktyczne na temat praw dziecka. W ramach projektu „Dzieci znają swoje prawa” w Programie Aktywni Obywatele

Więcej informacji