III Konferencja z cyklu Forum Nauczycieli Dzieci/Uczniów ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi pt. “Dzieci i młodzież z Ukrainy w polskiej szkole – wyzwania oraz możliwości wsparcia”

Zapraszamy do udziału w III Konferencji z cyklu Forum Nauczycieli Dzieci/Uczniów ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi pt. “Dzieci i młodzież z Ukrainy w polskiej szkole – wyzwania oraz możliwości wsparcia”, której współorganizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim.

Konferencja odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. o godz. 15.00 w formie online. Udział w Forum jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty, dlatego wymagana jest wcześniejsza rejestracja oraz podanie danych personalnych.

Rejestracja odbywać się będzie do 19 kwietnia 2022 r. za pośrednictwem linku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchTEX1M2J0oY43VcCLubSZkqjiRJ81z8Lgu7VpPvOvvyCBjQ/viewform

Szczegółowe informacje na temat sposobu logowania się zostaną przesłane do Uczestników w komunikacie poprzedzającym Forum 20 kwietnia 2022 roku.

Załączniki:

Źródło: Wydział Nauk Społecznych UZ

„Nowe sposoby na lekturę” – szkolenie stacjonarne

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli języka polskiego wszystkich typów szkół, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz innych zainteresowanych na szkolenie