Finał Ogólnopolskiego Programu Czytelniczego „Czytanie na drugie śniadanie” – wyślij sprawozdanie

Finał Ogólnopolskiego Programu Czytelniczego „Czytanie na drugie śniadanie” – wyślij sprawozdanie

Dobiegł końca roczny Ogólnopolski Program Czytelniczy “Czytanie na drugie śniadanie” organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. Program realizowany jest w ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

Do tegorocznej edycji programu zgłosiło się 47 placówek oświatowych z Polski w tym 38 przedszkoli, 8 klas „0” w szkołach podstawowych i 1 żłobek. Sprawozdanie zawierające informacje o realizacji projektu można wypełniać za pomocą interaktywnego formularza do 12 czerwca 2022 r.

FORMULARZ SPRAWOZDANIA

Dodatkowo uczestnik programu jest zobowiązany do wysłania na adres e-mailowy (bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl) max. 10 zdjęć z realizacji programu (w osobnym pliku), które zostaną zamieszczone na profilu Facebookowym Biblioteki Pedagogicznej w Gorzowie Wlkp. W tytule maila proszę wpisać „Czytanie na drugie śniadanie – nazwa Twojej placówki”.

Placówki, które zrealizują wszystkie zadania, wypełnią sprawozdanie i zdjęcia, po zakończeniu Programu otrzymują Certyfikat ZACZYTANEGO PRZEDSZKOLA w roku szkolnym 2021/2022. Koordynatorzy dostaną dyplomy za udział w projekcie. Lista placówek, które otrzymają Certyfikat “Zaczytanego Przedszkola” zostanie zamieszczona na stronie Organizatora.

Koordynator programu “Czytanie na drugie śniadanie”
Anna Giniewska
tel. (95) 721-61-35
e-mail: bp.wypozyczlania@womgorz.edu.pl

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji