Efektywna komunikacja w pracy zespołowej

29 września odbyły się ośmiogodzinne warsztaty stacjonarne: Efektywna komunikacja w pracy zespołowej. Zajęcia prowadziła Agnieszka Grzymkowska, warszawska psycholog, coach, trenerka biznesu, doświadczony szkoleniowiec. Uczestnicy-dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół podczas zajęć byli bardzo aktywni, zaangażowani i potwierdzili, że było to świetne spotkanie, z którego wiele przeniosą do pracy zawodowej oraz codziennego życia. Dziękuję prowadzącej i wszystkim uczestnikom, obiecując kolejne szkolenia z zakresu kompetencji miękkich dla kadry kierowniczej.

Kierownik szkolenia – Dorota Janiszewska

Zmiana dni pracy Biblioteki Pedagogicznej

Informujemy, że dni pracy Biblioteki Pedagogicznej ulegają zmianie: 01.05.24 (Święto Pracy) – nieczynne 02.05.24 (czwartek) – nieczynne 03.05.24 (Święto Konstytucji Trzeciego Maja) – nieczynne 04.05.24

INFORMACJA

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny oraz Biblioteka Pedagogiczna WOM-u informują, że w dniu 2 maja 2024 r. instytucje będą nieczynne.