Doskonalenie kompetencji cyfrowych w świetle nowych wyzwań w edukacji – szkolenie ORE

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza doradców metodycznych, specjalistów placówek doskonalenia nauczycieli, nauczycieli konsultantów oraz nauczycieli do udziału w szkoleniu w formule warsztatów: „Doskonalenie kompetencji cyfrowych w świetle nowych wyzwań w edukacji”,  którzy w swojej pracy dydaktycznej zainteresowani są tematyką kompetencji cyfrowych.

Szczegółowe informacje i link do rejestracji na stronie: https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/6633

Źródło: ORE