Biblioteka czeka na nocnych wędrowców!

Biblioteka czeka na nocnych wędrowców!

Po raz ósmy Biblioteka Pedagogiczna przyłącza się do gorzowskiego Nocnego Szlaku Kulturalnego
i zaprasza na dwie wystawy: plastyczną i fotograficzną. Obie zostaną otwarte w najbliższą sobotę
o godz. 19.00. Zapraszamy i czekamy.

Autorami prezentacji „Świat wyobraźni” są młodzi ludzie w wieku od 9 do 17 lat z pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury. Wystawa inspirowana jest słynnym freskiem Michała Anioła ze sklepienia Kaplicy Sykstyńskiej, na którym ręka Boga dotyka dłoni Adama. Prace powstały pod kierunkiem Danuty i Romana Łubińskich.

Autorką drugiej wystawy, fotograficznej pod frapującym tytułem „Projekcje -nic nie jest czym powinno być. Zajrzyj w siebie i sam nadaj znaczenie temu co widzisz” jest Monika Kleist. W ubiegłym roku ta sama artysta pokazywała na Nocnym Szlaku Kulturalnym zdjęcia dokumentujące życie codzienne 10- letniej córki, a dwa lata temu fotografie z dalekich podróży. A co pokaże w tym roku? Przyjdź. Przekonaj się. Zapraszamy na obie wystawy! Autorzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

W sobotni wieczór nasza Biblioteka Pedagogiczna będzie czynna do godziny 22.00.

Program NSK 2021 [pobierz]

Hanna Ciepiela

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji