Ania czyta bez przerwy

Ania czyta bez przerwy

Anna Giniewska, nauczyciel bibliotekarz z gorzowskiej Biblioteki Pedagogicznej  Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego,  otrzymała Wyróżnienie Specjalne w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2020/2021.      

W ogólnopolskim konkursie, organizowanym przez  Fundację ABCXXI – „Cała Polska czyta dzieciom”  przyznano  pięć Nagród,  pięć Wyróżnień Specjalnych oraz dziesięć Wyróżnień  dla Koordynatorów i Liderów Kampanii CPCD.  Anna Giniewska była jedyną wyróżnioną Lubuszanką.  Jury doceniło m.in. jej ubiegłoroczną I Międzynarodową edycję V Ogólnopolskiej  akcji  „Przerwa na czytanie –bicie rekordu w czytaniu na przerwie”, w której wzięło udział 149851 osób z 874  placówek z kraju i ze świata.  

Anna Giniewska to prawdziwa „kolekcjonerka” nagród. Jej kampanie były już nagrodzone i wyróżnione  w siedmiu edycjach konkursu.                 

Anna Giniewska pracuje w Bibliotece Pedagogicznej  od 2007 roku.  Obecnie podsumowuje II Międzynarodową edycję  „Przerwy na czytanie”.

Hanna Ciepiela

Link do wyników: https://calapolskaczytadzieciom.pl/aktualnosci/wyniki-konkursu-cpcd-2020-2021/

Anna Giniewska wzięła już udział w siedmiu edycjach konkursu. Zawsze zdobywa wyróżniania lub nagrody.

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji