Szkolenia dla nauczycieli o wymaganiach egzaminacyjnych w 2021 r.

16 grudnia br. Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dotyczące m.in. wymagań egzaminacyjnych obowiązujących na egzaminach ósmoklasisty i maturalnym w 2021 r.

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny zaprasza nauczycieli przygotowujących uczniów do  egzaminów ósmoklasisty i maturalnych na szkolenia dotyczące wprowadzanych zmian. Zajęcia odbędą się online w styczniu 2021 r. Wkrótce zostanie ogłoszony ich szczegółowy harmonogram.

Książka o legendarnych nauczycielach

Jakie pasje miał Piotr Franków? Jakim nauczycielem był Witold Karpyza? Co na jarmarkach kupowała Anna Makowska-Cieleń? O tym wszystkim przeczytasz w książce  „Galeria lubuskich pedagogów”