Przed nami kolejne LITERACKIE WYZWANIE
LEGO #5 ZIELONO MI

Przed nami kolejne LITERACKIE WYZWANIE
LEGO #5 ZIELONO MI

Majowe LITERACKIE WYZWANIE LEGO musiało być zielone! Przyroda budzi się do życia i wraz w nią wszystko wokoło robi się zielone tysiącami odcieni. WYZWANIE #5 ZIELONO MI zachęca do przyjrzenia się bliżej otaczającej przyrodzie podczas spacerów, wycieczek, pikników z książką w ręku. Niech zainspirują Was wspaniałe opisy przyrody i historie zwierząt. Książek, wierszy znajdziecie bez liku. Polecamy m. in.:

• Elementarz przyrodniczy – Beaty Ostrowieckiej,
  • Ostatnie drzewo w mieście – Petera Carnavasa,
  • Mrówka Zofia opowiada – Stefana Casty,
  • Drzewo – Katarzyny Bajerowicz,
  • Ryjówka Przeznaczenia – Tomasza Samojlika,
  • Strażniczkę Słońca – Mai Lunde,
  • Anię z Zielonego Wzgórza – L. M. Montgomery,
  • Wielka księga prawdziwych tropicieli – Adama Wajraka.

Z niecierpliwością czekamy na wasze prace wykonane z klocków LEGO.

Link do #4 LITERACKIEGO WYZWANIA LEGO: https://www.facebook.com/media/set?vanity=bibliotekapedagogicznagorzow&set=a.4574941565853632

Razem możemy więcej!

Pracownia Zarządzania Oświatą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w seminarium dyrektorów szkół zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w zakresie oceniania wewnątrzszkolnego. Seminarium odbędzie się