Projekt badawczo-edukacyjny „Granie na ekranie. Młodzież w świecie gier cyfrowych” – wyniki badań

Projekt badawczo-edukacyjny „Granie na ekranie. Młodzież w świecie gier cyfrowych” – wyniki badań

Fundacja Dbam o Mój Zasięg pragnie Państwa poinformować, że dobiegł końca ogólnopolski projekt naukowo-badawczy, którego organizatorem była fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej z siedzibą w Warszawie.

Przedstawiamy raport z badań w postaci publikacji pod naukową redakcją Macieja Dębskiego i Magdaleny Bigaj pt. „GRANIE NA EKRANIE. Młodzież w świecie gier cyfrowych”, który jest zapisem odpowiedzi ponad 35 tysięcy uczniów uczestniczących w badaniu w latach 2019-2020.

Przygotowane opracowanie – oprócz precyzyjnych wyników statystycznych – zawiera szereg rekomendacji, których wdrożenie w powiecie/gminie/szkole może w sposób realny przyczynić się do zwiększenia poziomu higieny cyfrowej wśród wszystkich osób na co dzień używających gier cyfrowych.

Wersja cyfrowa raportu możliwa jest do pobrania na stronie: https://dbamomojzasieg.com/granienaekranie/

Źródło: dbamomojzasieg.com

Aktualności

Cykl filmów „Wirtualne wizyty w zagrodach edukacyjnych”

Informujemy, że na kanale YouTube Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie pod linkami https://www.youtube.com/playlist?list=PLji_mFIEpQX-pZ51GoFSVwB32lr-dhtCc lub https://www.youtube.com/watch?v=KyavetWyNuk&list=PLji_mFIEpQX-pZ51GoFSVwB32lr-dhtCc  dostępny jest cykl filmów pt. „Wirtualne wizyty

Więcej informacji