Informator o zawodach szkolnictwa branżowego

Polecamy Informator o zawodach szkolnictwa branżowego, który jest pomocą w wyborze ścieżki kształcenia dla absolwentów szkół podstawowych oraz dla osób dorosłych. Informator zawiera szczegółowy opis 219 zawodów, podzielonych na 32 branże. Powstał w ramach projektu Euroguidance Poland/ Eurodoradztwo Polska finansowanego z programu Erasmus+ i można go pobrać z załączonego pliku.

Informator do pobrania ze strony ORE: https://www.ore.edu.pl/2021/05/informator-o-zawodach-szkolnictwa-branzowego-2/

Źródło: ORE

Majowe życzenia

Przed nami trzy ważne święta: Święto Pracy, Święto Flagi i  Święto Konstytucji. Z tej okazji życzymy, aby te wyczekiwane, majowe dni upłynęły nam wszystkim w radosnym,

Zmiana dni pracy Biblioteki Pedagogicznej

Informujemy, że dni pracy Biblioteki Pedagogicznej ulegają zmianie: 01.05.24 (Święto Pracy) – nieczynne 02.05.24 (czwartek) – nieczynne 03.05.24 (Święto Konstytucji Trzeciego Maja) – nieczynne 04.05.24

INFORMACJA

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny oraz Biblioteka Pedagogiczna WOM-u informują, że w dniu 2 maja 2024 r. instytucje będą nieczynne.