E-konferencja „Szkoła Ćwiczeń NOW: NAUKA – OTWARTOŚĆ – WSPÓŁPRACA – czyli, co w praktyce oznacza NOW?”

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w e-konferencji „Szkoła Ćwiczeń NOW: NAUKA – OTWARTOŚĆ – WSPÓŁPRACA – czyli, co w praktyce oznacza NOW?”, która będzie zorganizowana na platformie ORE w dniach 7–8 czerwca 2021 r.

Podczas konferencji uczestnicy wymienią doświadczenia dotyczące współpracy w ramach szkół ćwiczeń oraz poszerzą wiedzę w zakresie rozwiązań metodycznych stosowanych w szkołach ćwiczeń. Dodatkowo, dla uczestników konferencji, przewidziana jest sesja warsztatowa, która pokaże metody, techniki i sposoby pracy w szkołach ćwiczeń, które poprowadzą trenerzy zewnętrzni oraz przedstawiciele społeczności szkół ćwiczeń.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.ore.edu.pl/2021/05/e-konferencja-szkola-cwiczen-now-nauka-otwartosc-wspolpraca-czyli-co-w-praktyce-oznacza-now/#more-31771

Źródło: ORE