II Wojewódzka Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
Spektrum Autyzmu – mity i rzeczywistość
1 kwietnia 2025 r.
Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do udziału nauczycieli i specjalistów wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, pracowników naukowych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką spektrum autyzmu.
Konferencja odbędzie się 1 kwietnia 2025 r., w godz. 09.00-15.00 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora w budynku Akademii im. Jakuba z Paradyża, przy ul. Chopina 52 (budynek nr 5) w Gorzowie Wielkopolskim. Organizowana jest z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, obchodzonego corocznie 2 kwietnia. Wydarzenie ma na celu wzrost społecznej świadomości i wiedzy o spektrum autyzmu, a także podniesienie kompetencji nauczycieli i specjalistów w zakresie edukacji i wsparcia rozwoju osób z autyzmem.
- Obowiązuje rejestracja. Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knf&id=76
- Liczba miejsc jest ograniczona.
- Odpłatność za udział w konferencji wynosi 140 zł.
Prosimy o wpłaty na konferencję w nieprzekraczalnym terminie do 10 marca 2025 r.
Numer rachunku: SANTANDER BANK POLSKA S.A. 42 1090 1623 0000 0001 5583 4211
Istnieje możliwość otrzymania faktury.
Program konferencji: [pobierz]
Serdecznie zapraszamy!