Warsztaty stacjonarne: „Terapia dziecka z mutyzmem selektywnym/wybiórczym – III Etap”

Zapraszamy na warsztaty „Terapia dziecka z mutyzmem selektywnym/wybiórczym – III Etap”, które poprowadzi Monika Andrzejewska psycholożka, psychoterapeutka dzieci, młodzieży i rodzin, twórczyni Centrum Terapii Mutyzmu, Nieśmiałości i Lęku oraz portalu www.mutyzm.pl. Szkolenie adresowane jest do nauczycieli i specjalistów, którzy ukończyli pierwszy etap szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w sobotę 16 marca 2024 r. w formule stacjonarnej w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim, w godzinach 9.00-15.00.

Szkolenie płatne: 250 zł.

Organizator szkolenia: Lidia Pyżyńska Pracownia Psychoedukacji i Wychowania.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=69&id=2969

Zobacz niezwykłe książki

Wystawa, która znajduję się w Bibliotece Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim pt. „Stare – nowe w bibliotece” przedstawia niezwykłe książki sensoryczne, w trójwymiarze

XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek