IX Lubuski Sejmik Dziecięcy

31 maja br. w Zielonej Górze odbędzie się IX Lubuski Sejmik Dziecięcy. Wydarzenie patronatem objęli Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego Wacław Maciuszonek.

Obrady Lubuskiego Sejmiku Dziecięcego będą przebiegać pod hasłem: „25-lecie Województwa Lubuskiego”.

Wzorem lat ubiegłych uczniowie lubuskich szkół podstawowych wcielą się w role Radnych Województwa Lubuskiego. Ponadto 30 uczniów-dziennikarzy będzie pisemnie relacjonować obrady Sejmiku.

Do udziału w IX Lubuskim Sejmiku Dziecięcym zachęcamy uczniów szkół podstawowych z całego województwa. O udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na stronie: https://lubuskie.pl/wiadomosci/20404/do-19-maja-br-trwa-nabor-do-ix-lubuskiego-sejmiku-dzieciecego

Załączniki:

• Regulamin [pobierz]
  • Formularz zgłoszeniowy [pobierz]
  • Zaproszenie [pobierz]
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla ucznia [pobierz]
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla opiekuna [pobierz]

Źródło: lubuskie.pl

Zmiana dni pracy Biblioteki Pedagogicznej

Informujemy, że dni pracy Biblioteki Pedagogicznej ulegają zmianie: 01.05.24 (Święto Pracy) – nieczynne 02.05.24 (czwartek) – nieczynne 03.05.24 (Święto Konstytucji Trzeciego Maja) – nieczynne 04.05.24