ZAPROSZENIE NA WARSZTATY SZKOLENIOWE DLA NOWYCH DYREKTORÓW I WICEDYREKTORÓW SZKÓŁ

Rozpoczęcie pracy na stanowisku dyrektora lub wicedyrektora szkoły to nie tylko zaszczyt, ale również ogromna odpowiedzialność. Aby wesprzeć Państwa w tej nowej roli, serdecznie zapraszamy na intensywne, czterogodzinne warsztaty szkoleniowe, stworzone specjalnie z myślą o osobach rozpoczynających swoją drogę w zarządzaniu placówką oświatową.

Celem warsztatów jest wyposażenie nowych liderów edukacji w niezbędną wiedzę, umiejętności i narzędzia do efektywnego zarządzania szkołą i zespołem nauczycielskim.

W programie warsztatów:

  • Omówienie kluczowych zadań i zakresu odpowiedzialności dyrektora szkoły,
  • Autodiagnoza predyspozycji i stylu zarządzania radą pedagogiczną,
  • Zasady skutecznej komunikacji i rozwiązywania konfliktów,
  • Praktyczne wskazówki dotyczące planowania i realizacji zadań dyrektora.

Szczegóły:

  • Data szkolenia: 13 listopada 2025 r.
  • Warsztaty mają formę interaktywną – stawiamy na praktykę, wymianę doświadczeń oraz konkretne rozwiązania możliwe do wdrożenia od razu.
  • Czas trwania: 4 godziny (10:00 – 13:15) pełne inspiracji, wiedzy i praktycznych narzędzi.
  • Szkolenie odbędzie się w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Łokietka 23.

Dlaczego warto? Każda wielka zmiana zaczyna się od dobrego przygotowania.
Te warsztaty to inwestycja w rozwój zawodowy dyrektora oraz w przyszłość szkoły, którą będzie kierować.

Zapisy: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=65&id=3503

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Roman Sondej
Pracownia Zarządzania Oświatą
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim
e-mail: roman.sondej@womgorz.edu.pl
tel. 601 870 420