Przypominamy o szkoleniu: “Akademia Doradcy Zawodowego: Co każdy doradca zawodowy powinien wiedzieć o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji (ZSK)?”

Przypominamy o szkoleniu: “Akademia Doradcy Zawodowego: Co każdy doradca zawodowy powinien wiedzieć o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji (ZSK)?”

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie “Akademia Doradcy Zawodowego: Co każdy doradca zawodowy powinien wiedzieć o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji (ZSK)?”, które odbędzie się 16.02.2023 r. (czwartek) w Hotelu Bulvar przy ul. Łużyckiej 35 w Gorzowie Wielkopolskim.

Szkolenie organizowane jest przez Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z Instytutem Badań Edukacyjnych i skierowane jest do dyrektorów szkół, kierowników szkolenia praktycznego, doradców zawodowych, nauczycieli kształcenia zawodowego, nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek.

Warsztaty dot. uczenia się przez całe życie (LLL) w oparciu o najnowsze rozwiązania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) odbędą się się w ramach seminarium organizowanym przez Instytut Badań Edukacyjnych. 

Załączniki:

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=80&id=2811

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Aktualności

Ogólnopolska Olimpiada Retoryczna

16 marca br. w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym odbył  się etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Retorycznej, której organizatorem jest Katolicki Uniwersytet Lubelski. W zawodach wzięły udział Joanna

Więcej informacji