Zaproszenie do udziału w konkursie Tech Minds

Zaproszenie do udziału w konkursie Tech Minds

Zachęcamy do udziału w konkursie grantowym Tech Minds, który został stworzony z myślą o uczniach, nauczycielach i opiekunach dydaktycznych szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz uczelni wyższych.

Tech Minds to inicjatywa, która ma na celu połączenie umiejętności, wiedzy oraz kreatywności młodego pokolenia z ekspertami w dziedzinie technologii.

Celem konkursu jest przekształcenie pomysłów i idei w nowoczesne, innowacyjne rozwiązania, które wprowadzą nową wartość do obszaru edukacji.

Uczestnicy w ramach konkursu będą mieli za zadanie przygotować projekt odpowiadający na pytanie:

“W jaki sposób odpowiedzialnie wykorzystać technologię, aby wspierać edukację?”

Dla trzech najlepszych zespołów w każdej kategorii: szkoły podstawowe, szkoły średnie i uczelnie wyższe przewidziane są granty w wysokości 25 000 złotych każdy, które wesprą realizację ich projektów.

Finaliści otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 5 000 złotych oraz nagrody merytoryczne i rzeczowe.

Termin składania zgłoszeń mija 8 stycznia 2024 roku. Dodatkowo, dla tych zespołów, które szybko podejmą działania, przewidziane są specjalne korzyści.

Jeśli zespół wypełni I etap zgłoszenia do konkursu w formularzu zgłoszeniowym do 24 listopada, otrzyma dodatkowe wsparcie, które pomoże w przygotowaniu projektu.

Program organizowany jest przez firmę PwC Polska. Głównym partnerem konkursu jest firma CIONET, a partnerami: Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog oraz Instytut Polska Przyszłości im. Stanisława Lema. Patronat technologiczny nad konkursem objęły firmy Microsoft, Google Cloud, AWS, Salesforce i SAP.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.pwc.pl/pl/tech-minds.html

Źródło: https://www.pwc.pl/pl/tech-minds.html

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji