Wojewódzki Konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki

Wojewódzki Konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki

Podobnie jak w latach ubiegłych, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp.zaprasza miłośników astronomii do udziału w Wojewódzkim Konkursie na referat z zakresu astronomii i astronautyki dla zainteresowanych tą tematyką uczniów szkół średnich.
Do konkursu mogą przystąpić również pasjonaci astronomii, uczniowie ostatniej klasy gimnazjum i uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej. W tym roku, konkursy wojewódzkie i seminaria będące ich podsumowaniem odbędą się po raz 37 w skali ogólnopolskiej, a najlepsi uczestnicy zmagań wezmą odział spotkają się w Grudziądzu w dniach 10-12 czerwca 2021 roku na XLVII Ogólnopolskim Młodzieżowym Seminarium Astronomiczno-Astronautycznym im. Profesora Roberta Głębockiego, które (ze względu na panującą epidemię koronawirusa) odbędzie się w formie zdalnej.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 11 kwietnia, a konkurs odbędzie się na platformie zdalnej Meet 19 kwietnia 2021 roku.

Szczegółowy regulamin Konkursu: [pobierz]
 

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Aktualności

Książka na urodziny Biblioteki Pedagogicznej 

Trwają przygotowania do obchodów 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej.  Właśnie ukazała się książka  „ Karin Wolff, tłumaczka z pazurem” Hanny Ciepieli, która będzie towarzyszyć jednej z jubileuszowych wystaw. 

II edycja programu Re@lnie Odpowiedzialni

Stowarzyszenie Strefa Wsparcia zaprasza do udziału w II edycji bezpłatnego, profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI, którego działania skierowane są do szkół i przedszkoli w całej

Więcej informacji