Wojewódzka Debata o Ocenianiu “Weź mnie doceń, a nie oceń” w Gorzowie Wielkopolskim

Zachęcamy do udziału w Wojewódzkiej Debacie o Ocenianiu, która odbędzie się 7 czerwca 2022 w  godzinach 10:00 – 14.00 w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ul. Fryderyka Chopina 52 D.
Debata organizowana jest w ramach projektu “Szkoła bez ocen”, realizowanego przez Fundację Szkoła bez Ocen w programie Aktywni Obywatele.

Celem projektu jest zainicjowanie społecznej dyskusji na temat oceniania w szkole. Jest to jedna z 16 wojewódzkich debat organizowanych w całym kraju.
Debata objęta jest patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Link do zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpILQTcCzYejOKEJwEoCTgcp5lEUDoTsNM3
QmaV8n2Xtay3A/viewform

Źródło: zwinnaedukacja.pl

Żonkile przypomną o bohaterach