Wielka Liga Czytelników

Wielka Liga Czytelników

Za nami półfinał konkursu Wielkiej Ligii Czytelników. Do finałowej rozgrywki zakwalifikowały się dwie gorzowskie drużyny.

Serdecznie gratulujemy Annie, Lilianie oraz Karolowi uczniom Szkoły Podstawowej nr 15 im. Wojska Polskiego oraz Wiktorowi i Marii uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów w Gorzowie Wielkopolskim, którzy w drużynowym teście wojewódzkim, w kategorii klas 1-3 VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników brawurowo osiągnęli maksymalną ilość punktów zdobywając jednocześnie tytuł Mistrza Województwa i przechodząc do finałowej rozgrywki, która będzie miała miejsce 11 maja 2023 r.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Mistrzom i ponownie mocno trzymamy za Was kciuki na ostatnim, ogólnopolskim już etapie konkursu.

Aktualności

Jedenastu Wspaniałych

W środę 31 maja 2023 w Bibliotece Pedagogicznej WOM-u odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników”. Zmagania trwały aż osiem miesięcy, ale zakończyły

Materiały dydaktyczne na temat praw dziecka

Informujemy, że Stowarzyszenie Inicjatyw Kreatywnych IN-KREA przygotowało innowacyjne materiały dydaktyczne na temat praw dziecka. W ramach projektu „Dzieci znają swoje prawa” w Programie Aktywni Obywatele

Więcej informacji